HAKKIMIZDA

Şirketimiz kurulduğundan bu güne tekbir hedefi oldu; bu hedef ülkemizdeki üretici ile dünyanın gelişmiş yerlerinde ki üreticiyle aramızdaki hiçbir farklılık kalmaması ve aynı imkanlara sahip bir ülke üreticisi oluşturmak olmuştur.

Ülkemiz üreticisi çalışkanlığı ile dünyada bir numaraya yakışır bir yerde .Ancak elindeki teknoloji daima eski teknoloji Sebep;yeni teknolojiler ülkemize çok pahalı giriyor.

Ülkemizde çok geniş bir Pazar var.bu pazarda yabancı firmalar çok yüksek fiyatlarla teknolojilerini pazarlıyorlar .oysa bizim ülkemizde ki sanayimiz bizim ülkemizdeki üretici kalitesi ve teknolojisi bu yeni teknolojileri kusursuz eksiksiz üretebilecek güçte,bunun için hiçbir eksiğimiz yok. ÇELİKKALELİ LTD.ŞTİ. olarak tek amacımız dünya ile rekabet edebilecek teknolojileri % 100 kendi mühendisimiz ; kendi teknik kadromuz ve bilim adamlarımızla üretmek.

Bu gün bu hedefimizi büyük ölçüde yakaladık .Ancak üretim teknolojimiz gelişecek bu teknolojik birikimimizi ,30 yıllık meslek birikimimizle birleştirip; bizlerin ürettiklerini gelişmiş ülkelere satacağız. Bunuda çalışkan cefakar akıllı üreticilerimizin bizle beraber yapacağı kader birliği ile başaracagız. Buna inancımız sonsuzdur.

Bu gün süt sağım teknolojisinde dünya deviyim diyen firmalar ne üretmişse ;onu ürettik ama biz daha iyilerini üreteceğiz.hedefimiz dünyadaki en iyi teknolojik üretimi başarmak.önce Türkiye köylüsüne ve üreticisine , sonra dünya köylüsüne ,üreticisine bunları sunmak. Onun için çalışmalarımız durmadan devam edecektir,etmektedir.

Copyright © 2014 | Favorit Çelikkaleli